reklama

reklama

Apartmány Kolonáda

Doktora Veselého 1042, Luhačovice
Okres: Zlín

Luxusní, soukromé, plně vybavené Apartmány Kolonáda vám nabízejí příjemné ubytování v blízkosti lázeňského střediska. V okolí najdete množství restaurací, kaváren i obchodů.

Telefon: +420 608 822 841
E-mail: apartmanykolonada@seznam.cz
WiFi internet zdarmatelevizeWC na pokojiledničkagaráže

Apartmány Kolonáda - soukromé dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky, situované přímo v centru dění, na nákupní promenádě. Všechny apartmány jsou plně vybavené k vaší co možná největší spokojenosti. Poblíž apartmánů najdete množství obchodů, kaváren i restaurací, kde můžete okusit mnoho vybraných specialit. K lázeňským domům a léčivým pramenům je to pouze pár minut volnou chůzí.

V každém apartmánu je vám k dispozici plně vybavená kuchyňka pro přípravu základních pokrmů, chladnička, rychlovarná konvice, v případě zájmu také minibar nebo výběr vín.

Za nepříznivého počasí nebo po toulkách po okolí, znaveni lázeňskou atmosférou, můžete využít TV s nabídkou řady satelitních kanálů, DVD či hudební přehrávač nebo bezdrátový internet. Naši hosté mají možnost využít objednání vybraných služeb přímo do apartmánů - vybrat můžete z mnoha různých masáží nebo kosmetických ošetření.

Ke standardnímu vybavení apartmánů patří také vysoučeč vlasů nebo žehlička, které ocení zejména ženy.

Po celou dobu pobytu u nás máte kávu a čaj zdarma. Vychutnejte si šálek horké kávy posezením na balkoně, ze kterého budete mít přehled nad celou nákupní promenádou.

Svůj automobil můžete bez obav zaparkovat v podzemních garážích přímo v objektu s apartmány (v případě apt. Classic a Superior) nebo v podzemních garážích přilehlého objektu (apt. Junior).

Navštivte Luhačovice, největší lázně Moravy, a zažijte na vlastní kůži atmosféru, kterou toto místo oplývá. Těšíme se s vámi na viděnou.

Vybavení pokojů

  • WiFi internet zdarma
  • televize
  • minibar
  • WC na pokoji
  • lednička

Další služby

  • garáže
  • výtah
Apartmán Junior 490 Kč za noc (cena od ..)
Apartmán Classic 490 Kč za noc (cena od ..)
Apartmán Superior 490 Kč za noc (cena od ..)

Detailní ceník ubytování v jednotlivých apartmánech naleznete na našich webových stránkách www.ubytovaniluhacovice.cz 

Apartmány Kolonáda
Doktora Veselého 1042
76326 Luhačovice

Telefon: +420 608 822 841

E-mail: apartmanykolonada@seznam.cz
www.ubytovaniluhacovice.cz

Datum poslední aktualizace záznamu: 9.5.2012

Hledat v adresáři

reklama