reklama

reklama

Klub sportu a kultury

Hlucká 186, Vlčnov
Okres: Zlín

Hlavním posláním činnosti KSK je zajišťovat pro občany a společenské organizace ve Vlčnově širokou nabídku kulturních a sportovních možností a služeb.

Telefon: +420 572 675 130
E-mail: ksk@vlcnov.cz
  • Budova klubu je situována ve středu vesnice na návsi vedle obchodního domu "U Krála". Provoz KSK byl slavnostně zahájen v lednu 1977. Tomu předcházely tři roky výstavby budovy klubu, při nichž byly na stavbě občany Vlčnova odpracovány desetitisíce brigádnických hodin v akci Z. Podrobnosti o výstavbě klubu a pozdějších stavebních úpravách až do současnosti najdete zde.
  • Za 26let provozu proběhlo v klubu kolem 1500 kulturních, sportovních a zábavních akcí. Každoročně klub hostí plesy i taneční zábavy, koncerty, výstavy a folklorní vystoupení, konají se zde volby, předvánoční trhy i další společenské akce. V běžném provozu využívá základní škola velký sál pro hodiny tělesné výchovy, nacvičují zde taneční a hudební soubory klubu. Dále v klubu trénují oddíly nohejbalu, volejbalu a fotbalu, cvičí ženy, šachisté, nacvičovali zde sokoli na slet, trénují zde mladí hasiči a další.V klubovnách probíhají schůze místních spolků, zasedá zde obecní zastupitelstvo, Společnost Jízdy králů a výbor klubu.
Klub sportu a kultury
Hlucká 186
68761 Vlčnov

Telefon: +420 572 675 130

E-mail: ksk@vlcnov.cz
www.ksk.vlcnov.cz

Ředitelka: Zdeňka Brandysová 
Správce budovy: Petr Pančocha

Datum poslední aktualizace záznamu: 25.5.2012

Hledat v adresáři

reklama