reklama

reklama

Otrokovická Beseda

nám. 3. května 1302, Otrokovice
Okres: Zlín

K hlavním činnostem společnosti patří krátkodobý a dlouhodobý pronájem prostor, organizace společenských, vzdělávacích a kulturních akcí, kino projekce, provozování zájmových kroužků a kurzů pro děti.

Telefon: +420 577 131 104
E-mail: beseda@beseda.otrokovice.cz
  • Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané - a tak se i v povaze našich obyvatel snoubí hanácká rozvážnost s valašsky tvrdou pracovitostí a slováckým temperamentem. Naše město vzniklo spojením někdejších samostatných obcí Otrokovice a Kvítkovice. Otrokovice jsou centrem mikroregionu zahrnujícího obce s celkovým počtem téměř 35 000 obyvatel. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje. 
  • Nejen díky své poloze je kulturní dům BESEDA Otrokovice ideálním místem pro pořádání společenských a kulturních akcí. V bezprostřední blízkosti budovy jsou parkovací místa pro osobní, nákladní i autobusovou dopravu. Budova je vybavena technickým zázemím včetně výtahů a je tak schopna sloužit nejen pro společenské události, ale také jako místo pro pořádání kongresů, prodejních a kontraktačních výstav. K vybavení budovy patří také audio a video technika, vysokorychlostní internet, WiFi připojení aj. Je zde možné pořádat sympozia, školení, přednášky a další akce spojené s firemní prezentací, výukou a přednáškami. 
Otrokovická Beseda
nám. 3. května 1302
76326 Otrokovice

Telefon: +420 577 131 104

E-mail: beseda@beseda.otrokovice.cz
www.besedaotrokovice.cz


Předprodej vstupenek
Marcela Kozlová
Lenka Koňatová 
Tel.: +420 571 118 103 
E-mail: predprodej@beseda.otrokovice.czDatum poslední aktualizace záznamu: 25.5.2012

Hledat v adresáři

reklama